Informacje dodatkowe
| Waga | 0.100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 5 × 10 cm |
139.00zł
Elastyczne oprawki stworzone z myślą o najmłodszychModel Oozz zachwyca prostym, ponadczasowym designem – okrągłym kształtem i płaskimi bokami. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, pasuje do różnych stylów i codziennych aktywności.
Okulary występują w trzech rozmiarach (0–1, 1–2 oraz 2–4 lata) i towarzyszą najmłodszym dzieciom w każdej sytuacji – niezawodnie i komfortowo.
Maksymalna ochrona przeciwsłoneczna
Soczewki z poliwęglanu kategorii 3 zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UV (UVA, UVB, UVC) oraz posiadają filtr światła niebieskiego. Gwarantują optymalną ochronę wyjątkowo delikatnych oczu małych dzieci.
Bezpieczeństwo i komfort noszenia
Jednoczęściowa konstrukcja oprawek wykonana z elastycznego, nadającego się do recyklingu materiału TPEE (technologia mono-injection) sprawia, że okulary są lekkie, ergonomiczne i wyjątkowo bezpieczne. Brak zawiasów i śrubek eliminuje ryzyko przyciśnięcia skóry lub połknięcia drobnych elementów. Krótkie, delikatnie zakrzywione zauszniki zapewniają idealne dopasowanie bez utraty komfortu.
W zestawie znajduje się woreczek z mikrofibry oraz regulowany sznureczek, który zapewnia stabilne i bezpieczne noszenie. Model Oozz łączy bezpieczeństwo, wygodę i praktyczność.
Oprawki mogą zostać dopasowane do szkieł korekcyjnych (na zamówienie u optyka).
Najważniejsze zalety:
– Elastyczne, ultralekkie i ergonomiczne oprawki
– Soczewki kat. 3, UV400, filtr światła niebieskiego
– W zestawie woreczek z mikrofibry i regulowany sznureczek
Producent i Importer:
Ki ET LA SAS
28 Rue Louis Pasteur
Zone du Ragon, Bât A2
44119 Treillières, FRANCE
www.kietla.fr
sales@kietla.fr
Na stanie
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.