Cart

Klocki

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Aktywne klocki ze zwierzątkami Fisher Price

0 out of 5
0 review(s)
63.00

Aktywne klocki ze zwierzątkami Fisher Price

0 out of 5
0 review(s)
63.00

Każdy klocek ma 4 ścianki z innymi ciekawymi niespodziankami do odkrycia: literkami, liczbami, zwierzątkami do zabawy w „a kuku” i dodatkowymi radosnymi funkcjami! Niebieski klocek ma obrotowy wałeczek, czerwony klocek posiada obrotowe kółko, a żółty ma klikający przełącznik. Naciśnięcie górnego przycisku uruchamia radosne funkcje każdego z klocków. Maluch może też ułożyć klocki na sobie i uruchomić je wszystkie naraz za jednym magicznym naciśnięciem przycisku! Patrz i podziwiaj, jak zabawa nabiera tempa, a dziecko rozwija swoją zręczność i koordynację wzrokowo-manualną!

Centrum edukacyjne Piaskowy Dziadek + pchacz

0 out of 5
0 review(s)
289.00

Centrum edukacyjne Piaskowy Dziadek + pchacz

0 out of 5
0 review(s)
289.00

Zabawa i nauka w jednym to zaleta tej zabawki. Każda strona to inny rodzaj aktywności dla zapewnienia długiego zainteresowania zabawką oraz rozwoju dziecka.

Z każdej strony zabawki jest coś do odkrycia i do nauki: liczby do odwracania, zegar z ruchomymi wskazówkami, kształty do rozpoznawania i ćwiczenia zdolności motorycznych, labirynt do zabawy, tablica do malowania i pisania. Górna wierzchnia część zabawki jest doskonała do ćwiczenia paluszków i umiejętności szybkiego kojarzenia. Elementy należy tak przesuwać, aby każdy trafił na swoje miejsce. Całość na kółeczkach z wygodną rączką do pchania.

W wózku jest dużo miejsca, np. do transportu zabawek czy klocków. Chodzik cicho jeździ na swoich gumowych kołach przez dziecięcy pokój i pomaga dziecku stawiać pierwsze kroki. Co ważne ochronne gumki na kołach zabezpieczają podłogi w domu przed zarysowaniem.

Cała zabawka jest doskonałym połączeniem wielu zabaw edukacyjnych. Kolorowe opakowanie sprawia, że do idelany prezent na urodziny !

Dodatkowo wykonanie z drewna w odróżnieniu od plastikowych zabawek, gwarantuje długi czas użytkowania zabawki. Dziadek będzie na długo przyjacielem Twojego dziecka!

ZABAWKĘ SZCZEGÓLNIE POLECAMY NA PREZENT!!!

Drewniana Farma Goki

0 out of 5
0 review(s)
99.99

Drewniana Farma Goki

0 out of 5
0 review(s)
99.99

Moja farma to edukacyjna zabawka do układania. Dziecko może poznawać mieszkańców farmy i układać ich miejsce zamieszkania na wiele różnych sposobów. Zestaw składa się z 13 elementów, które razem tworzą harmonijną całość.

Głównym elementem jest obora. Jak przystało na prawdziwą oborę ma duże, zielone, otwierane drzwi. Obydwa skrzydła można otworzyć, aby wejść do środka i wyprowadzić zwierzęta. Jednak rolnik może wyprowadzać zwierzęta pojedynczo z boksów przez podzielone na dwie części drzwi po drugiej stronie. Na uwagę zasługują takie szczegóły wykończenia jak malutkie zasuwki do tych drzwiczek. Można otworzyć np. tylko ich górną część, aby ujrzeć znajdującego się w środku konia. Jak na prawdziwej farmie. Dodatkowo obora ma ściąganą jedną część dachu, aby wygodnie było ustawiać zwierzęta w środku.

Kolejnym elementem są śliczne figurki przedstawiające podstawowe postacie z każdej farmy. Znajdziecie tu: rolnika z żoną, traktor, konia, krowę, koguta, owcę, świnię, kota i psa, a także elementy krajobrazy jak drzewo i płotek.

Wszystko to sprawia, że mała farma jest świetną zabawką do układania i zabawy.

Zestaw zawiera:

 • oborę z zamykanymi drzwiami
 • 12 figurek

Całość wykonana z drewna, zapakowana w kolorowe, estetyczne opakowanie.

Wymiary obory: 19,5 x 11,5 x 14cm

Wymiary elementów: od ok. 3 x 1,5 x 1cm do ok. 6 x x 5 x 1cm

Drewniana układanka Farma II

0 out of 5
0 review(s)
27.00

Drewniana układanka Farma II

0 out of 5
0 review(s)
27.00

rzedstawiamy wesołą układankę z uchwytami „Farma II”.

Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc, a ułatwione jest to dzięki specjalnym drewnianym uchwytom.

Układanki wykonane są z naturalnego drewna, w układance jest 9 elementów do dopasowania.

Zabawka doskonale rozwija wyobraźnię naszego dziecka ucząc dziecko koncentracji oraz spostrzegawczości. Dziecko również ćwiczy zdolności manualne, szczególnie paluszki.

Wymiary: 30 x 21cm.

Drewniana układanka Goki

0 out of 5
0 review(s)
32.00

Drewniana układanka Goki

0 out of 5
0 review(s)
32.00

Znudziły Wam się zwykłe puzzle? A może chcecie spróbować czegoś nowego. Oto puzzle okrągłe;-)

Puzzle mają aż 29 elementów, ale co istotne nie są to elementy równe. Dlatego ułożenie koła wcale nie jest takie proste. Należy tak dopasowywać poszczególne elementy, aby wszystkie puzzle weszły na podstawę. Puzzle w ładnej kolorystyce na granatowej ramie. Będą świetnym ćwiczeniem koncentracji i logicznego myślenia.

Całość wykonana z drewna. Średnica 24cm.

Drewniana układanka Goki – Maszyny Budowlane

0 out of 5
0 review(s)
27.00

Drewniana układanka Goki – Maszyny Budowlane

0 out of 5
0 review(s)
27.00

Układanka z uchwytami firmy Goki to najlepsza zabawka dla rozwoju małego chłopca.

Już od pierwszego roku chłopczyk może układać pojazdy czy maszyny budowlane w odpowiednie miejsca. Najczęściej przy tym naśladuje dźwięki poszczególnych maszyn. To wspaniała zabawa dla malucha.

Mali miłośnicy pojazdów i maszyn budowlanych znajdą tu 7 różnych wehikułów.

Wśród nich:

 • ciężarówka i betoniarka
 • walec, koparka i ładowarka
 • duży dźwig oraz wagon sypialny

Całość wykonana z drewna: podstawa naturalne drewno, a pojazdy lakierowane.

Drewniana układanka Pociągi

0 out of 5
0 review(s)
48.00

Drewniana układanka Pociągi

0 out of 5
0 review(s)
48.00

Stoi na stacji lokomotywa. Ten wiersz znają wszyscy. A czy wszyscy pamiętają co jest w wagonach? W tej kolorowej zabawce macie kilka możliwości zabawy.

 1. Możecie układać pociągi jak zwykłe puzzle.
 2. Można układać pociągi na wyścigi. Każdy ma swój pociąg i układamy kto pierwszy
 3. Możecie grać w memo. Wystarczy odwrócić obrazki do góry nogami, a następnie odwracać. Kto pierwszy ułoży swój pociąg wygrywa.
 4. Kolorowe obrazki to również świetne ćwiczenie opowiadania o tym co jest na obrazku oraz wymyślania historii

Jedna prosta zabawka, a tyle możliwości. To co zwraca uwagę to dbałość o szczegóły. W każdym pociąg (poza odmienną kolorystyką) podróżują inne zwierzęta, inni pasażerowie. Każdy pociąg ma inne towary.

Zestaw zawiera 32 drewniane elementy do ułożenia czterech pociągów (każdy pociąg składa się z ośmiu elementów.

Drewniane klocki – Mozaika Goki

0 out of 5
0 review(s)
33.00

Drewniane klocki – Mozaika Goki

0 out of 5
0 review(s)
33.00

Wesoła i kolorowa mozaika z drewnianych klocków to wiele możliwości zabawy. Układaj dowolne kształty za pomocą drewnianych klocków lub mozaikę w dołączonym podełeczku tak, aby wszystkie klocki się w nim zmieściły.

Zabawka kształci zdolności manulane i rozwija koordynację ręka-oko. Dodatkowo rozwija wyobraźnię, bo można z niej wyczarować wiele magicznych wzorów. Ułożenie całej układanki w pudełeczku będzie wymagało od dziecka wiele logicznego myślenia.

Całość wykonana z drewna w cudnie kolorowym wykończeniu. Dziecko z pewnością z chęcią sięgnie po tak kolorową zabawkę.

Materiał: drewno

Wymiary pudełeczka: 30 x 30cm.

Drewniane klocki Goki Rainbow

0 out of 5
0 review(s)
99.00

Drewniane klocki Goki Rainbow

0 out of 5
0 review(s)
99.00

Super kolorowe drewniane klocki konstrukcyjne to tradycyjna i ponadczasowa zabawka. Wyjątkowo bogactwo kolorów zainteresuje nie jedengo małego budowniczego.

Dzięki tej zabawce Twoja pociecha zacznie rozwijać swoje zdolności manualne oraz wzbogaci swoją wyobraźnię i kreatywność.

Zestaw składa się z 57 wielobarwnych drewnianych klocków umieszczonych na drewnianej podstawie. Każdy mały konstruktor będzie mógł zbudować wiele budowli. Budowanie różnych konstrukcji pozwoli rozwinąć wyobraźnię przestrzenną dziecka.
Dodatkowo zabawka ta pozwala na konstruowanie różnego rodzaju wzorów kolorystycznych, dzięki możliwości osadzenia klocków w drewnianej ramce, która pełni również funkcję opakowania ułatwiającego przechowywanie produktu.

Zabawka jest bardzo starannie wykonana, z litego drewna brzozy.

Wymiary drewnianej kasety: 23,5 x 23,5 x 3cm

Drewniane klocki Goki Susibelle

0 out of 5
0 review(s)
62.00

Drewniane klocki Goki Susibelle

0 out of 5
0 review(s)
62.00

Przedstawiamy DREWNIANE KLOCKI  składające się ze 50 elementów do budowania i układania.

KLOCKI charakteryzują się  wysoką jakością wykonania:

 • wykonane są z drewna, są idealnie wyczyszczone i wypolerowane. Nie ma na nich żadnych skaz, sęków ani drzazg
 • w skład zestawu wchodzą klocki naturalne oraz kolorowe (żółte, różowe, zielone, niebieskie i białe)
 • klocki dostarczane są w materiałowej torbie z uchwytem, dzięki któremu ich przenoszenie oraz przechowywanie nie jest kłopotliwe
 • klocki mają przeróżne kształty, które pozwolą na budowanie rozmaitych konstrukcji

Drewniane klocki będą służyły długo i zapewnią dziecku wiele lat ciekawej i kreatywnej zabawy. Drewno jest ciepłe i przyjemne w dotyku.

W dodatku drewno to surowiec naturalny i w pełni ekologiczny.

KLOCKI doskonale stymulują i znacznie wpływają na rozwój wyobraźni dziecka. Budowa zamku z klocków to pierwsze ćwiczenie rozwijające postrzeganie przestrzenne.

Wymiary opakowania: ok.27 x 20cm,
Wymiary klocków: największe 5x 2,5 x 2,5cm, namniejsze  2,5 x 2,5cm.

Drewniane klocki Goki Susibelle Mozaika

0 out of 5
0 review(s)
65.00

Drewniane klocki Goki Susibelle Mozaika

0 out of 5
0 review(s)
65.00

Drewniane klocki z kolekcji Susibelle.

Kolorowa układanka Susibelle jest idealną zabawką dla małych budowniczych. Wyjątkowy świat kolorów oraz radosny charakter klocków zainteresuje każde dziecko.
Dzięki tej zabawce Twoja pociecha zacznie rozwijać swoje zdolności manualne oraz wzbogaci swoją wyobraźnię oraz rozwinie kreatywność.

Układanka składa się z 53 wielobarwnych drewianych klocków, z których każdy mały konstruktor będzie mógł zbudować np. zamek. Budowanie różnych konstrukcji pozwoli rozwinąć wyobraźnię przestrzenną dziecka.
Dodatkowo zabawka ta pozwala na konstruowanie różnego rodzaju mozaik, dzięki możliwości osadzenia klocków w drewnianej ramce, która pełni również funkcję opakowania ułatwiającego przechowywanie produktu.

Zabawka jest bardzo starannie wykonana, z litego drewna brzozy.

Polecamy także inne produkty z serii Susibelle dostępne w naszym sklepie 🙂

Wymiary drewnianej kasety: 23,5 x 23,5 x 2 cm

Garnuszek na klocuszek Fisher Price

0 out of 5
0 review(s)
105.00

Garnuszek na klocuszek Fisher Price

0 out of 5
0 review(s)
105.00

Sięganie do garnuszka z ciasteczkami to pyszna zabawa – nauka z magiczną niespodzianką w języku polskim.
Dwa edukacyjne zestawy pokazują kształty albo cyfry wtedy, kiedy ciasteczka trafiają w odpowiednie otwory. Piosenki nauczą co robić, a śmieszne fragmenty na pewno rozbawią malucha. Zabawka zasilana 3 alkalicznymi bateriami AA (nie w zestawie).

Lokalizacja

Nasz sklep stacjonarny znajduje się pod Kielcami, w miejscowości Bodzentyn, ul.Opatowska 31.

Bodzentyn, Opatowska 31

kontakt@babyssima.pl

Newsletter

Stay Connected